[ WiedĽma ]:: radykalna grupa anarcho-feministyczna
« @ O nas @ Wydawnictwo - dystrybucja @ Działalno¶ć @ Zin WiedĽma @ Plakaty, ulotki @ Fuck Finger @ Linki @

WYDAWNICTWO, DYSTRYBUCJA


Nie jeste¶my jakim¶ dużym wydawnictwem czy dystrybucj±. Od pocz±tku wydajemy zina "wiedĽma", pierwszy numer ukazał się w 1997 roku. Wychodzi on rzadko, przyczyny wiadome - brak pieniędzy. Do tej pory ukazały się 4 numery oraz specjalny zin "WiedĽmy o wiedĽmach" po¶więcony wył±cznie czarownicom. Niektóre teksty, artykuły i wywiady znajdziecie na tej stronie, w dziale "zin wiedĽma". Oprócz zina wydały¶my kasetę FUCK FINGER, a w planach mamy wydanie dyskografii cd PIEKŁA KOBIET.

Prowadzimy dystrybucję wysyłkow± tylko naszych rzeczy. Je¶li kto¶ z was jest zainteresowany kupnem lub wymian±, oto dostępne rzeczy:
Wiedzma nr2

WIED¬MA NR2 -3zł

52 strony A5 . rok wydania 1998
W ¶rodku między innymi:
wywiad z Battle of disarm, Media a sprawa równouprawnienia, Krytyka androcent-rycznej historiografii, Pochwała wiedĽm, Sterylizacja, Dziewictwo...
Wiedzma nr4

WIED¬MA NR4 - 6zł

52 strony A4 . rok wydania 2002
W ¶rodku:
dużo o aborcji, wywiady muzyczne z m.in. ANTICHRIST, HARUM SCARUM; artykuły, wiersze, wydarzenia, postacie: Ewa D±browska-Szulc, Regecca Gomperts - Kobiety na falach, Diamanda Gallas, Woltairine De Cleyre, poza tym KOBIETY W AKCJI, anarchofeministki ze Słowenii i wiele innych ciekawych rzeczy.
Wiedzma nr5

WIED¬MA NR5 - 5zł

40 strony A4 rok wydania 2004
W ¶rodku:
wywiady: Jiheart, CTB, "You and me" zine, Noor Van Venrooy - Kobiety na falach; sytuacja kobiet w Iraku, trasa Fuck Finger, homofobia w Polsce, kobiety w Chinach, i mnóstwo różnych artykułów
Krolowa bandytow

FUCK FINGER "KRÓLOWA BANDYTÓW" - 8zł

10 kawałków mówi±cych o prawach kobiet, o naszych emocjach i uczuciach. Wydana została przez WIED¬MĘ a więc przez nas same. Kaseta kosztuje 8 zł, szukajcie w distrach lub piszcie do nas bezpo¶rednio.
koszulka FuckFinger przod koszulka FuckFinger tyl

KOSZULKA -FUCK FINGER-
/dwustronna czarna/
24 zł


UWAGA!!!

Mamy również różne DARMOWE publikacje, ulotki i broszurki dotycz±ce praw kobiet i feminizmu, które możemy przesłać.

łebmajster:: AxZx @ AxZx @ 2004 @
O Stronie | Administracja