[ Wiedźma ]:: radykalna grupa anarcho-feministyczna
« @ O nas @ Wydawnictwo - dystrybucja @ Działalność @ Zin Wiedźma @ Plakaty, ulotki @ Fuck Finger @ Linki @

ZESPÓŁZespół powstał wiosną 1999 roku, pierwotny skład to Gośka - git, voc , Anka- bas, voc Elwira- perkusja,voc.
Po paru próbach odeszła od nas Elwira i we września za bębnami zasiadła Beata, niestety coś nie mamy szczęścia do perkusistek, gdyż niestety Beata również odeszła, od czerwca 2001 gra z nami Olka i mamy nadzieję, że jest to już ostateczny skład. Okres kiedy powstał zespół był momentem rozpadu innego zespołu żeńskiego, a mianowicie Femme Fatale, w którym grały i którego założycielkami były Gośka i Beata. Femme Fatale istniał ok. 2 lat, jednak nie zagrałyśmy żadnego koncertu, nie mamy też żadnego zarejestrowanego materiału, zespół rozpadł się, lecz My nie zaprzestałyśmy na tym, nie zniechęciło nas to do grania muzyki, dlatego między innymi istnieje Fuck Finger.
Jesteśmy związane z anarcho-feministyczną grupą Wiedźma i chyba gdyby nie Wiedźma nie miałybyśmy w sobie tyle odwagi i siły by założyć zespół. W zasadzie priorytetem jest dla nas przekaz, w naszych tekstach poruszamy temat społecznej i kulturowej opresji kobiet, problemu przemocy, dominacji, homofobii. A muzyka - niektórzy określają to jako trash-punk i chyba mniej więcej jest to coś w tym stylu.
Do tej pory nagrałyśmy jeden materiał, który został wydany przez Wiedźmę, czyli w zasadzie przez nas same na kasecie "Królowa bandytów".
łebmajster:: AxZx @ AxZx @ 2004 @
O Stronie | Administracja